O nas

Działalność rozpoczęliśmy w 2016 roku i od tego czasu rozszerzaliśmy naszą ofertę o kolejne wyroby drewniane. Dzisiaj w naszych katalogach można znaleźć cały szereg przepięknych akcesoriów - od plastrów drewna i dekoracyjnych pudełeczek, poprzez przedmioty w stylu boho, aż po ozdoby świąteczne, liczne artykuły dziecięce oraz pomoce Montessori.

Ważnym krokiem w naszej działalności było założenie sklepu internetowego. Dzięki temu nasza oferta dotarła do szerszego grona odbiorców, a my zebraliśmy wiele cennych doświadczeń. Obecnie w sprzedaży internetowej wykorzystujemy platformę ClickShop. Możemy dzięki niej zaproponować naszym Klientom szybki i bezproblemowy sposób dokonywania zakupów, a także bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Zabawki

Zdajemy sobie sprawę z wielu świetnych właściwości drewna, dlatego chcemy, by z tych dobrodziejstw skorzystały też dzieci. Do naszej oferty włączyliśmy zatem liczne zabawki: instrumenty, klocki, układanki czy też pojazdy. Pilnujemy, by nie miały one ostrych krawędzi, a zabawa nimi na każdym kroku sprawiała mnóstwo radości. Drewniane zabawki to też naturalne, nieszkodliwe materiały, przyjemny zapach, trwałość i ekologia.

Pomoce Montessori

To kolejny ważny punkt naszej działalności. Jesteśmy bowiem producentem akcesoriów wykorzystywanych w tzw. metodzie Montessori. Zgodnie z jej założeniem, każde dziecko rozwija się w swój indywidualny sposób, spokojnie i swobodnie poznając otaczający je świat.

Wierzymy, że akcesoria i zabawki, które produkujemy, pomogą w stworzeniu przyjaznego dziecku otoczenia do nauki i rozwoju. Tworzymy więc pomoce Montessori o właściwościach edukacyjnych i sensorycznych. Mamy tu akcesoria do nauki alfabetu, liczydła, instrumenty, a także przedmioty, które mogą być wykorzystane w pracach plastycznych. Zgodnie z założeniami metody Montessori, pomoce naukowe nie powinny być skomplikowane, a raczej proste i łatwe w zrozumieniu. Taka dewiza przyświeca nam przy projektowaniu i późniejszym tworzeniu naszych drewnianych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl